Препарат Віреад (Viread®) проти гепатиту В та СНІДу

Препарат Віреад (Тенофовір) в Україні
Ціна 2350 ГРН

Антивірусний препарат Віреад в Україні сьогодні став доступним разом з іншими ліками останнього покоління. Оригінальний лікарський засіб розроблений американською компанією Gіlead Scіences (Гілеад Сайенсіз). Код: АТС J05A F07. На ринку є і його більш доступні за ціною дженеріки виробництва Індії. І оригінал, і його аналоги призначені для лікування хвороб, викликаних вірусом гепатиту В і ВІЛ-1. Словом, у Віреад вартість залежить лише від географії виробництва, а не його якостей. Препарат призначений для дорослих. VIREAD допомагає позбутися від хронічного гепатиту B, як з декомпенсованим, так і компенсованим захворюванням печінки. Зокрема, при компенсованому захворюванні Віреад ефективний при: • ознаках активної реплікації вірусу; • постійному підвищенні рівня аланін-амінотрансферази (АЛТ) в сироватці крові; • гістологічному прояві активного запалення і (або) фіброзу. Віреад для лікування інфікованих ВІЛ-1 ефективний і сам по собі, і в комбінації з іншими антиретровірусними препаратами.

Ціна та склад Віреаду


Сьогодні в нашій країні ефективний Віреад купити можна і дорожче, і дешевше. Більш дорогий оригінальний продукт надходить в Україну з європейських заводів фірми Gіlead, наприклад, ірландського Gіlead Scіences Іreland UC (Гілеад Сайєнсіз Айеленд ЮС). У всьому світі Віреад виробляють:

  1. за технологією розробника;
  2. під контролем фахівців фірми-розробника;
  3. з регулярними клінічними дослідженнями.
    1. Менш дорога продукція індійських фармацевтичних компаній представляє ці ліки під іншою назвою. Незалежно від того, яка у Віреад ціна, Вам пропонуються таблетки, вкриті плівковою оболонкою, які містять 300 мг тенофовіру дизопроксилу фумарату, що еквівалентно 245 мг препарату тенофовір дизопроксилу. Останній - ефективний противірусний засіб (інгібітор зворотної транскриптази вірусу) для системного застосування.

Схема лікування Віреадом та протипоказання


Перш ніж купити Віреад, порадьтеся зі своїм лікарем або фахівцем, який має досвід в лікуванні від відповідного захворювання (ВІЛ-інфекції або хронічного гепатиту B). В цілому, можна сказати, що протипоказань у лікарського засобу мінімум: дитячий вік; підвищена чутливість до активної речовини препарату або до будь-якої з допоміжних, що входять до складу таблетки VIREAD.

Контактні телефони:

(099) 198 99 25

(097) 663 16 58

Допоміжні речовини: крохмаль прежелатінізований; натріюкроскармелоза; лактоза моногідрат; целюлоза мікрокристалічна; магнію стеарат; Opadry ІІ Whіte 32K18425 (лактоза, моногідрат; гіпромелоза 2910, титану діоксид (Е 171); триацетин).

Загалом, з препаратом Віреад лікування практично не знижує життєвої активності пацієнта. Рекомендована доза для терапії ВІЛ-інфекції або хронічного гепатиту В - це 1 таблетка 1 раз на добу. Приймати слід внутрішньо (перорально) під час їжі.

Віреад (Тенофовір) - препарат для лікування гепатіту Б

Віреад в Києві, Дніпрі, Одесі, Харькові та еще в десятках міст України в наявності постійно. На замовлення препарат поставляється в будь-яку географічну точку країни.

 

Контактні телефони:

(099) 198 99 25

(097) 663 16 58


Зробити замовлення

Приймати препарати

Здати аналізи і побачити результат

Зробити нове замовлення на повний курс лікування


Гепатит В - не вирок!
Як оформити замовлення?

Зробіть онлайн замовлення на сайті
Способи доставки
  • Особисто представником фірми
  • Кур'єром служби доставки на домашню адресу
  • В найближчому відділенні служби доставки «Нова Пошта»
Способи оплати
  • Готівкою представнику фірми
  • Післяплатою при доставці кур'єрськими службами
Гепатит В - не вирок!

Хочете залишити відгук про препарат?

заповніть форму нижче

У Вас є питання про препарати?

Проконсультуйтесь з нашим лікарем

МТС: (099) 198 99 25 КиївСтар: (097) 663 16 58
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK
Украина онлайн