Хочете купити Софосбувір в Бердянську недорого?

Софосбувір – новітній антивірусний препарат нового покоління, який відрізняється високою ефективністю лікування від Гепатиту С і відсутністю небажаних побічних явищ. На відміну від важких на сприйняття застарілих фармпрепаратів, вживаних проти Гепатиту С, він впливає прямо на NS5B – вірусну РНК-полімеразу. В результаті, вірус гепатиту (HCV) не може ні розвиватися, ні розмножуватися.

Препарат Софосбувфір в місті Бердянськ

Єдиний недолік новітніх противірусних препаратів – досить висока ціна. Оригінальний американський Sofosbuvir (Sovaldi) від компанії Gilead був дуже дорогим впродовж 2013-15 років. З розвитком виробництва і мережі продажів він, як і усі новітні ліки, ставав доступнішим і за ціною, і наявністю у продажу. Сьогодні Софосбувір купити у Бердянську Ви можете відносно недорого.

Контактні телефони:

(099) 198 99 25

(097) 663 16 58

Рік тому, після продажу патенту на виробництво Софосбувіру фармацевтичним концернам Індії і Єгипту вартість знизилася на декілька порядків. Завдяки цьому, купити Софосбувір у Бердянську, в Україні або інших країнах Європи і Азії Ви можете за цілком доступною ціною.

Замовити Софосбувір у Бердянську Ви можете в слушний для Вас час і практично у будь-якій кількості, у тому числі:

  • На повний курс лікування.
  • Для подальшої реалізації.

В умови продажу входить доставка або самовивезення і надання на кожну партію сертифікатів від виробника – індійської фармацевтичної компанії Натко. Між тим, в усіх країнах, виготовляючих Софосбувір, регулярно проводяться клінічні дослідження під спостереженням фахівців компанії-розробника. Результати стабільно демонструють високу (як мінімум, 90 %) ефективність цього фармацевтичного препарату.
На індійський Софосбувір ціна в Бердянську у багато разів нижче, ніж на американський від компанії Gilead. Проте ціна не позначається на ефективності. Для лікування Гепатиту С препарат Софосбувір часто призначають в комбінації з новітніми противірусними засобами Даклатасвір або Лєдіпасвір. Такі схеми значно підвищують ефективність лікування, а також показують добрі результати терапії гепатитів С, супроводжуваних цирозом.

Купити Софосбувір у Бердянську можна за вигідною ціною, замовивши його по телефону або залишивши заявку. Дзвоніть!

Контактні телефони:

(099) 198 99 25

(097) 663 16 58

Як відрізнити Софосбувір від підробкиShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK
Украина онлайн