head-sofosbuvir

У нас вже є пацієнти, які вилікувались.
Почніть лікування - і результат не змусить себе чекати.
Якнайшвидшого одужання!!!


Гепатит - не вирок!

МТС: (099) 198 99 25

КиївСтар: (097) 663 16 58

Проконсультуйтесь з вашим лікарем.


Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім'я:
Ваш номер телефону:

Гепатит - не вирок!

Софосбувір (Sofosbuvir) в Києві за низькою ціною

Вартість Софосбувіра оригінального, розробленого в США, нерідко злітає вище $ 1000 за упаковку.


Сьогодні новітні ліки від гепатиту «Софосбувір» купити в Україні не складно. Зокрема, купити Софосбувір в Києві з доставкою або отримати замовлення в офісі постачальника не складніше, ніж інший лікарський препарат. Ще недавно вважалося, що ціна на софосбувір в Україні, та лікарські засоби на його основі, буде доступною лише для самої заможної частини населення. За даними ЗМІ і продюсера фірми-розробника Софосбувір, при ціні однієї таблетки $ 1000, вартість 12-тижневого курсу лікування була приблизно $ 84000; для 24-тижневого - $ 168000. Це значно вище, ніж вартість лікування за колишньою методикою - на основі інтерферону. Разом з тим, доктор Terrault, експерт по хворобах печінки говорить: "Це не тільки питання ціни таблеток. Вартістю лікування є те, що ви хочете отримати в результаті. А результат - це викорінення вірусу з крові, причому за відсутності травми судин, як це було при лікуванні раніше. Колишніми ліками цього досягти було неможливо. " Він зазначає, що з софосбувір терапія є більш ефективною і безпечною, а метод введення дуже простий - перорально. Різні комбінації препарату можуть бути використані для лікування безлічі різних генотипів хронічного гепатиту С, отже вартість софосбувір дуже добре обгрунтована. Коли ми говоримо про гепатит С, мова йде про смертельну хворобу, яка може виявитися невиліковною. Процедури, які сьогодні доступні - лікування інтерфероном - дуже неефективні і з жорсткими побічними ефектами, їх навіть не можна порівнювати з софосбувір. Він же забезпечує позбавлення від смертельної хвороби і відрізняється мінімальними побічними ефектами.

Переваги Софосбувір


Софосбувір - не єдині ліки з досить високою ціною. Деякі біологічні лікарські засоби для лікування раку мають більшу вартість. Фармацевтичні компанії пояснюють це необхідністю покрити витрати і на розробку, і на маркетинг, витрачені за 5 - 10 років до того, як пацієнт отримає ліки. А після виведення оригіналу на ринок приходять препарати-дженерики, штовхаючи ціни вниз. Розробка нового препарату коштує, як правило, близько $ 1 млрд. Більш того, виробник софосбувір не тільки витратив $ 1 млрд. на розробку цих ліків, але також викупив за $ 11 млрд. компанію, яка приступила до розробки препарату нового покоління. Вартість Софосбувір є також відображенням витрат на організацію поставок препарату на ринок. В результаті ціна не найнижча. Разом з тим, завдяки новій політиці фірми-розробника, вже сьогодні ціна на софосбувір в Україні стає все більш доступною.

Доступна вартість Hepcinat LP, першого Generic'а (аналога) препарату Harvoni


Hepcinat LP є першим в лінії дженериків - аналогів Harvoni (США) для хворих на хронічний гепатит С. Творець Harvoni, Gilead Sciences, забезпечив 11 індійських компаній правом і ліцензіями на розробку і просування аналогів дорогих препаратів Sovaldi, Harvoni і Epclusa, які використовуються проти гепатиту С. Розвиток і розробка Hepcinat і Hepcinat LP - Гепсінат і Гепсінат ЛП Natco Pharma (Індія) була однією з компаній, що отримали ліцензію від Gilead Sciences, і стала фактично першою, яка розробила ідеальну копію оригінальних препаратів Sofosbuvir (400 мг софосбувір) і Harvoni (400 мг софосбувір / 90 мг ledipasvir). Створені версії нових препаратів запущені під назвами Hepcinat (400мг софосбувір) і Hepcinat LP (400мг софосбувір / 90 мг ledipasvir). Ціна Hepcinat LP була значно нижчою в порівнянні з оригіналом Harvoni. Хворі на гепатит С намагаються купити аналог в Індії та інших країнах, оскільки вартість всього курсу лікування препаратом Hepcinat LP набагато нижче, ніж оригіналу. З огляду на фінансові труднощі пацієнтів, фармацевтична компанія «Натко» (Індія) допомагає вилікуватися від гепатиту при менших витратах. Hepcinat LP - Гепсінат ЛП - кращий вибір. В більшості випадків гепатит С краще виліковується за допомогою Hepcinat LP, ніж з Hepcinat. Лікування Hepcinat зазвичай проводять в поєднанні з рибавірином, а в деяких випадках - з пегільованим інтерфероном. Придбати ефективні препарати-аналоги сьогодні легше, ніж купити софосбувір в Києві з доставкою або без. А лікування Hepcinat LP полягає в простому прийомі всередину (по 1 таблетці в день) і демонструє високі показники ефективності, особливо для генотипів 1 і 4. Обидва препарати мають такі ж показники якості та ефективності, як і оригінальні Sovaldi і Harvoni - це обов'язково для всіх аналогових ліків! І оригінал, і аналог повинні діяти однаково. Фармацевтичне законодавство є дуже суворим, тому між оригіналом і аналогом не повинно бути жодних відмінностей. Для доведення фармацевтичної і терапевтичної еквівалентності ліків, завод-виробник «Натко» проводить численні дослідження біоеквівалентності, використовуючи: хроматографію, порівняльні дослідження на добровольцях і аналіз крові.

Чому люди купують і використовують Гепсінат ЛП і Гепсінат?

Саме завдяки еквівалентності та ефективності Hepcinat LP / Гепсінат ЛП і Hepcinat / Гепсінат користуються попитом. Обидва препарати мають точно такі ж характеристики, як і оригінальний лікарський засіб, при ціні, яка нижча на 98%. Низька ціна стимулює багатьох медичних і фармацевтичних фірм працювати з індійським виробником. Наприклад, постачальники лікарських засобів в Україні вже сьогодні тримають вартість Sovaldi в інтернет-магазині від $ 250 до $ 450. І можемо з гордістю відзначити - у нас мінімальні ціни.


Враховуйте не тільки вартість Hepcinat LP з Індії


Отже, сьогодні в Україні вільний продаж Совальді недорого онлайн вже є, і ціна аналогів «Софосбувіра», створених Natco Pharma, з часом не дуже змінюється. Проте, якщо хочете купити життєво необхідні препарати-генерики, то Ви повинні розуміти, що в такій ситуації треба вибирати ліки не тільки за критерієм низької ціни.
Купівля Hepcinat або Sovaldi - Sofosbuvir, як і будь-якого іншого препарату, вимагає від Вас точного знання про необхідність саме цих ліків. Не будучи фахівцем, Ви повинні обов'язково порадитися з лікарем. Доступна вартість Sovaldi в інтернет-магазині не повинна штовхати Вас на поспішні рішення.

Чи можна лікуватися самостійно, за допомогою Гепсінат, Гепсінат ЛП та інших препаратів?


Отже, сьогодні в Україні купить Совальді недорого онлайн реально, але ... Щоб не робити поспішних висновків, дуже важливо отримати консультацію у свого лікаря до початку лікування від Гепатиту С. Зокрема, треба обговорити причини і можливі деталі, в тому числі:

 1. Ваші спадкові захворювання.
 2. Пережиті раніше алергічні реакції.
  1. Лікуючий лікар знає стан Вашого здоров'я краще за всіх і може допомогти Вам вибрати правильне лікування. Рішення про застосування генериків залишається за Вами, але цей намір Ви не повинні приховувати від лікаря. Більш предметно - конкретно і по суті поговорити з лікарем Вам допоможе каталог препарату Sofosbuvir в Україні . З одного боку, фахівці прекрасно розуміють, що більшість пацієнтів не можуть собі дозволити витратити $ 94500 на оригінальні препарати. З іншого, компетентний лікар, за допомогою каталогу, зможе попередньо оцінити безпеку та ефективність запропонованого препарату ще до його покупки. Каталог препарату sofosbuvir в Україні сьогодні доступний і онлайн, і в офісі постачальника, і в аптеках міста. А коли почнете лікування з Hepcinat LP (Гепсінат ЛП) з Індії, продовжуйте консультуватися з Вашим лікарем. Лікар призначить аналізи для визначення стану печінки, тести на наявність гепатиту С і аналізи крові, які визначать реальну ефективність ліків і реакцію вашого організму на препарати. Якщо що-небудь піде не так, то ви зможете оперативно відреагувати і вжити заходів, але для цього лікар повинен бути в курсі всієї ситуації, інакше не зможе Вам допомогти.


На ваш розсуд:

поділіться досвідом застосування Hepcinat LP - Гепсінат ЛП (Софосбувір з Ледіпасвіром) і даними про Ваші витрати на лікування.


Ми запрошуємо Вас поділитися своїм досвідом в коментарях. Так Ви допоможете іншим пацієнтам, які бажають купити Hepcinat LP або його аналоги: Софосбувір, Софосбувір з Даклатасвіром, Софосбувір з Ледіпасвіром і інші. Якщо у вас є будь-які питання, почніть обговорення на нашому новому форумі. Там обов'язково будуть пацієнти, що мали ті ж проблеми, і вони зможуть поділитися своїм досвідом лікування гепатиту С. Обмін інформацією - це також турбота.

Питання, що часто задаються:


 • Ціна залежить від того, скільки упаковок Ви хочете купити.
  1 уп софосбувіра + 1 уп даклатасвіра = $ 370 (уточнюйте акцііоную ціну)
  3 уп софосбувіра + 3 уп даклатасвіра = $360 ( за 1+1) (уточнюйте акцііоную ціну)

  1 уп софосбувір + ледипасвір = $380 (уточнюйте акцііоную ціну 380)
  3 уп софосбувір + ледипасвір = $365 (за 1 упаковку) (уточнюйте акцііоную ціну)

 • Не підробка. Гарантія 100%. Привозимо прямо з Індії. Є всі документи. У нас оригінальні препарати, ми вже працюємо 2 роки, маємо сертифікати якості, голограми на упаковці і три ступеня захисту пакувань.


  Це як з усіма іншими товарами, найнижча ціна викликає підозру. Підробка там, де дешевше всіх. Тому є таке поняття, як ціна закупівлі або собівартість.

 • Ми не аптека, ми - інтернет - магазин. В аптеці можна офіційно купити тільки Софосбувір за $ 800. В такому випадку, Вам звичайно видадуть чек і т.д.

 • Вартість вказано в у.о. але оплата здійснюється за курсом в гривнях. Курс з'ясовуйте.

 • Ми звичайно не можемо Вам дати 100% гарантію того, що препарат точно Вам допоможе. Але зі свого досвіду, ми знаємо, що 90% людей, які купували у нас, і приймали ліки протягом місяця, а потім здавали повторно аналізи крові, виявляли, що вірусу в крові немає. Це означає, що вони вилікувались. Якщо допомогло їм, допоможе і Вам.

 • Цікавий ефект завжди привертав погляди відвідувачів, не тільки барвистими елементами, але і продуманим підходом до організації та побудови дизайну і незвичайними елементами, завдяки таким унікальним фішках користувачі запам'ятовують сайт і ресурс стає впізнаваним, сьогодні ми поговоримо про один цікавий ефект. Йтиметься про створення ефекту "гармошки" для сторінки сайту, яка буде трансформуватися створюючи ефект тривимірної ілюзії, що виглядає досить вражаюче. Реалізувати такий ефект досить просто.

  Ми додали кілька зображень з текстом, зображення були знайдені в інтернеті і використовуються виключно в ознайомлювальних цілях, потім нам необхідно виконати кілька простих кроків.

Гепатит - не вирок!

Як переконатися в ефективності препаратів особисто?

Ви можете замовити всього 1 комплект пігулок для перевірки якості препаратів


Зробити замовлення

Приймати препарати

Повторити аналізи і побачити результат

Зробити дозаказ на повний курс лікування


Гепатит - не вирок!

Як оформити замовлення?

Зробіть онлайн заявку на сайті

Способи доставки

 • Особисто представником фірми
 • Кур'єром служби доставки на домашню адресу
 • В найближчому відділенні служби доставки «Нова Пошта»

Способи оплати

 • Готівкою представнику фірми
 • Післяплатою при доставці кур'єрськими службами

Гепатит - не вирок!


Бажаєте залишити відгук по препарату?

заповніть форму нижче

У Вас є питання по препаратам?

Проконсультуйтесь з нашим лікарем

МТС: (099) 198 99 25

КиївСтар: (097) 663 16 58

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK
Украина онлайн