Купити індійський Софосбувір в Кременчуці недорого

Софосбувір – яскравий представник нового покоління противірусних препаратів для лікування Гепатиту С. Основною його перевагою перед ліками інших поколінь (інтерферонова терапія) є вплив на вірус гепатиту С на молекулярному рівні.

Препарат Софосбувір в Кременчуці

Результати лікування – позбавлення від гепатиту С протягом 4 – 9 тижнів у 90% випадків стабільні, як мінімум, з 2013 року (вихід препарату на світовий ринок). Ефективність підтверджується клінічними дослідженнями, які проводяться регулярно. Сьогодні найкращий у своєму роді антивірусний препарат Софосбувір купити в Кременчузі Ви зможете для себе, своїх близьких на нашому сайті.

 

Контактні телефони:

(099) 198 99 25

(097) 663 16 58

 

Оригінальний препарат Софосбувір (Sofosbufir), який вийшов на світовий ринок в 2013 році коштував дуже дорого. Протягом 2013-15 років величезні витрати (близько $ 11 млрд.) на розробку, виробництво і просування препарату окупилися, і компанія-розробник продала патент за кордон. Сьогодні в Україні продаються за більш доступними цінами препарати для лікування гепатиту С виробництва Індії і Єгипту. І зараз на індійський Софосбувір ціна в Кременчуці реально доступна – у багато разів нижче, ніж на оригінальні американські ліки компанії Gilead.

Індійський препарат для терапії гепатиту С виробництва фірми NATCO Pharma володіє такою ж високою ефективністю, що і американські ліки. Це доведено клінічними дослідженнями, які проводять американські розробники і незалежні лабораторії. Індійський софосбувір купити в Кременчуці можна з доставкою.Софосбувір часто призначають спільно з противірусними препаратами Даклатасвір або Ледіпасвір. Комбінації Софосбувір + Ледіпасвір і Софосбувір + Даклатасвір показують більш високу ефективність і хороші для успішного лікування гепатиту С на тлі ускладнень (наприклад, цирозу).

Препарат Софосбувір або Гепсінат бореться проти вірусу гепатиту (HCV), пригнічуючи його РНК-полімеразу NS5B так, що вірус не може скопіювати свою РНК і стає нездатним до розмноження.

Щоб замовити Софосбувір в Кременчузі за вигідною ціною з доставкою, треба заповнити форму нижче або зателефонувати за вказаними телефонами.

Контактні телефони:

(099) 198 99 25

(097) 663 16 58

 

Як відрізнити Софосбувір від підробки

 
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK
Украина онлайн