Купити Cофосбувір в Ізмаїлі за доступною ціною

Софосбувір купити в Ізмаїлі стало не складніше, ніж інші новітні ліки зарубіжного виробництва. Розроблений цей препарат вже в XXI столітті в США і виведений на світовий ринок в 2012-13 роках. Він і сьогодні відноситься до останнього покоління противірусних препаратів, демонструючи свої переваги:

 • пряма дія на вірус гепатиту С (HCV);
 • ефективність в 90% випадків захворювань;
 • відсутність важких побічних явищ при лікуванні.
  • Контактні телефони:

   (099) 198 99 25

   (097) 663 16 58

   Розробка Софосбувира фірмою Gilead Sciences (США) і створення системи збуту зажадали багатомільярдних вкладень. З цієї причини ціна препарату була високою. Найкоротший курс лікування коштував біля $30 тис.
   З часом витрати окупилися. Розробник продав великим фармацевтичним компаніям з Індії і Єгипту патент на виробництво аналогів. Тобто, в цих країнах роблять той же Софосбувір, але під іншими іменами. Тепер ефективне і нешкідливе лікування стоїть в сто разів дешевше, і на Софосбувір ціна в Ізмаїлі не виходить за межі розумного.

   Купити Софосбувір в Ізмаїлі

   Сьогодні можна лікуватися дорогим оригіналом із США (Sofosbuvir / Софосбувір) або його недорогим препаратом з Індії (Hepcinat/ Гепсинат). У обох випадках курс лікування буде однаково ефективним і нешкідливим. У обох же випадках препарат пригнічує РНК-полимеразу NS5B так, що вірус Гепатиту С не може ні розвиватися, ні розмножуватися.   Лікарський засіб Софосбувір найкраще діє в комбінації з іншими противірусними препаратами нового покоління – Даклатасвір і Лєдіпасвір. Такі схеми високо ефективні при лікуванні від гепатитів на тлі цирозу. Ви можете і усі супутні препарати, і сам Софосбувир купити в Ізмаїлі у нас.

   Постачання лікарських препаратів для лікування гепатиту С в Україну налагоджені стабільно так, що сьогодні купити Софосбувір в Ізмаїлі можна і недорого, і дуже оперативно.

   Замовити Софосбувір в Ізмаїл з доставкою Ви можете практично у будь-якій кількості – і собі або своїм близьким на повний курс лікування. Заповніть вказану нижче форму або телефонуйте.

   Контактні телефони:

   (099) 198 99 25

   (097) 663 16 58

   Як відрізнити Софосбувір від підробки
   Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK
Украина онлайн