Софосбувір Натко – купити в Павлограді за доступними цінами

Софосбувір є новітнім противірусним препаратом для лікування від Гепатиту С. Висока ефективність лікування обумовлена прямою дією на HCV – вірус Гепатиту С, і ця його головна відмінність від лікарських засобів, які використовувалися у минулому, мали важкі побічні явища і були малоефективні. Головна ж новина в тому, що сьогодні кращий у своєму роді препарат Софосбувір купити в Павлограді можна за цілком доступною ціною.

Софосбувір в м. Павлоград

Препарат був виведений фармацевтичною компанією фірмою-виробником Gilead Sciences на світовий ринок в 2013 році під назвами Sofosbuvir Sovaldi. Спочатку ціна Софосбувіру, виготовленого в США, була дуже високою – порядку $1000 за 1 капсулу або, залежно від форми гепатиту С, $30000 – $60000 за курс лікування.

Сьогодні купити Софосбувір в Павлограді можна набагато дешевше. Впродовж перших двох-трьох років (2013-15 р.) мільярдні витрати виробника на розробку і виробництво окупилися так, що патент на виготовлення був проданий провідним фармацевтичним компаніям з Індії і Єгипту. Завдяки розвитку виробництва і зростанню продажів, сьогодні у індійського Софосбувіру ціна в Павлограді у багато разів нижче, ніж у його оригіналу в США.

Контактні телефони:

(099) 198 99 25

(097) 663 16 58

Так звані препарати-синоніми або женерики в ефективності не поступаються оригінальному американському Софосбувіру. Повне лікування відбувається в 90% випадків. Цей факт багаторазово підтверджений клінічними дослідженнями, які проводяться під керівництвом фахівців американської фірми-розробника.

Софосбувір часто призначають в комбінації з противірусними препаратами того ж покоління Даклатасвір (індійський синонім Natdag) і Лєдіпасвір. Такі комбінації значно збільшують ефективність і дозволяють ефективно боротися з гепатитом С на тлі цирозу і інших ускладнень.Купити Софосбувір в Павлограді можна і окремо, і спільно з супутніми препаратами. По механізму лікування Софосбувір відноситься до інгібіторів РНК-полімеразы NS5B вірусу Гепатиту С. Ліки перешкоджають копіюванню РНК так, що ні розвиватися, ні розмножуватися вірус не може.

Замовити Софосбувір в Павлограді можна з доставкою або самовивезенням. Оформити замовлення можна по телефону або через форму на нашому сайті.

Контактні телефони:

(099) 198 99 25

(097) 663 16 58

Як відрізнити Софосбувір від підробкиShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK
Украина онлайн